Grupa Jack-Bud
O NAS

Firma Jackbud to gwarancja wysokiej jakości usług budowlanych oraz solidnych materiałów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży dociepleniowej oraz remontowej. Wszelkie projekty wykonujemy solidnie, zgodnie z obowiązującymi normami oraz oczekiwaniami klienta. Jednym z naszych największych atutów na rynku budowlanym jest własna mieszalnia farb i tynków zewnętrznych, dzięki którym jesteśmy w stanie podołać wszelkim zadaniom, wykańczając budynki na najwyższym poziomie.

To także zasługa wykwalifikowanego i zgranego zespołu, który dokłada wszelkich starań, aby nasze realizacje zostały wykonane w pełni profesjonalnie, zgodnie z projektem oraz ustalonym wcześniej terminem.

Poza ocieplaniem i wykańczaniem budynków, prowadzimy również hurtownię materiałów budowlanych oraz – wcześniej wspomnianą – mieszalnię farb i tynków. Bogata oferta Jackbud pozwala spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a korzystne ceny rozmaitych tworzyw to kolejna specjalność naszej firmy.

"

Dlatego niezależnie od nastrojów w branży
budowlanej grono zadowolonych klientów
firmy JACK-BUD stale się powiększa. Od
2006 roku firma świadczy usługi budowy
domów, budynków jednorodzinnych
jak i wielorodzinnych.

Znajdą Państwo u nas m.in. styropian, wełnę mineralną, farby zewnętrzne, kleje, tynki strukturalne oraz wszystkie inne elementy systemu dociepleń i wykańczania elewacji. Dysponujemy również nowoczesnym sprzętem, który usprawnia nasze usługi oraz zapewnia im ponadprzeciętną trwałość.

Posiadamy rusztowania firmy Plettac (ok. 8000m2), wózki widłowe, wózki teleskopowe, koparko-ładowarki i koparki gąsiennicowe, samochody dostawcze oraz pełne zaplecze sprzętowe. Każdego roku wykonujemy ok. 120 000m2 docieplenia zarówno przy zastosowaniu styropianu, jak i wełny mineralnej. Możemy pochwalić się certyfikatami wszystkich wiodących firm w Polsce, zajmujących się produkcją materiałów dociepleniowych, m.in. KABE, CAPAROL, KREISEL, BOLIX. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań i oczekiwań klienta w kwestii doboru odpowiedniego systemu docieplenia. Krótko mówiąc, jeśli poszukują Państwo sprawdzonej firmy dociepleniowej, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Świadczymy usługi na terenie Warszawy i jej okolic. Do każdego projektu podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, dbając o satysfakcję klienta oraz precyzyjnie wykonaną pracę. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług!

Masz pytania? wątpliwości?
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się