Grupa Jack-Bud
arrowWróć

Elewacje i farby elewacyjne styropian – Podkowa Leśna

29 lipca 2019

Odpowiednio zaprojektowana i dobrana elewacja to gwarancja doskonałej ochrony ścian zewnętrznych budynku oraz doskonałą dekorację domu. Coraz częściej spotykana jest sytuacja, w której łączy się kilka materiałów, aby stworzyć oryginalną i nietuzinkową całość. Elewacje ozdabiane są m.in. drewnem, kamieniem oraz innymi elementami – możliwości jest wiele! Jeśli docieplasz, budujesz lub remontujesz swój dom w Podkowie Leśnej i szukasz fachowców, którzy zadbają o wygląd Twojej rezydencji – koniecznie skontaktuj się z firmą Jackbud. Jeśli jesteś ciekawy, dlaczego warto podjąć współpracę z nami – koniecznie przeczytaj poniższy tekst do końca!

Elewacje Podkowa Leśna

Przy elewacjach nowych domów, zazwyczaj barwę tynku oraz farby dobiera się do dachu, okien, drzwi wejściowych oraz innych istotnych elementów. Nie jest to jednak zasada – często warto pokusić się na odrobinę szaleństwa i wybrać taką kolorystykę, która będzie zgodna z naszym gustem i upodobaniami. Nie można zapominać, że elewacja oraz malowanie ścian zewnętrznych to inwestycja na wiele lat! Obecnie najwięcej domów – po otynkowaniu – zostaje wykończone i udekorowane rozmaitymi płytkami – klinkierowymi, imitującymi kamień lub drewnem. Za ich pomocą można stworzyć atrakcyjną, kontrastującą kolorystycznie aranżację, obok której nikt nie przejdzie obojętnie!

Farby elewacyjne Podkowa Leśna

Tynki cienkowarstwowe to nieodłączna część elewacji. Istnieje wiele ich rodzajów, ale najczęściej wykorzystywane są mineralne, akrylowe, silikonowe, silikatowe oraz silikonowo-silikatowe. Wszystkie charakteryzują się różnymi cechami, jednakże łączy je jedno – aby zapewnić im trwałość, warto pomalować je farbami elewacyjnymi. Wbrew pozorom, farby elewacyjne mają wpływ nie tylko na wygląd naszego domu, ale – podobnie jak reszta elewacji – chronią go przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także uszkodzeniami mechanicznymi. Jak wspominaliśmy wcześniej w tekście – docieplanie, elewacja oraz jej malowanie powtarzane jest co kilka, a nawet kilkanaście lat, dlatego warto przy wyborze farby wybrać markę znaną i sprawdzoną lub skonsultować się ze specjalistami.

Styropian Podkowa Leśna

Styropian to jeden z najbardziej znanych i najczęściej spotykanych materiałów izolacyjnych. Eliminuje on wszelkie straty ciepła i tworzy wewnątrz budynku komfortowy mikroklimat – ciepłe wnętrze w zimowych miesiącach oraz przyjemny chłód latem. Jest to materiał o doskonałych parametrach termicznych, charakteryzujący się ognioodpornością i nienasiąkliwością. Można go zastosować również w niemal każdej technologii ociepleniowej, co również jest ogromną zaletą. Warto także pamiętać o tym, że jest on najtańszym rozwiązaniem!

Firma Jackbud doskonale zna się na ocieplaniu budynków, materiałach budowlanych oraz innych pracach im towarzyszącymi. Posiadamy kadrę fachowców, która z przyjemnością pomoże ci w wyborze odpowiednich artykułów oraz profesjonalnie wykona każde zlecenie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług oraz dostępnością produktów w naszej hurtowni.

CZYTAJ INNE AKTUALNOŚCI

Masz pytania? wątpliwości?
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się