Grupa Jack-Bud
arrowWróć

Elewacje i farby elewacyjne styropian – Piastów

17 września 2019

Każdy marzy o atrakcyjnym domu. Należy tutaj jednak pamiętać, że tak, jak w przypadku wielu innych życiowych spraw, tak i w tym wypadku wygląd to nie wszystko. W zewnętrznej stronie domu istotne jest także ocieplenie budynku oraz ochrona elewacji przed uszkodzeniami mechanicznymi i szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Właściwie wykonana elewacja pozwoli nam cieszyć się nie tylko pięknym domem, ale i dzięki niej zaoszczędzimy na ogrzewaniu. Jeśli jesteś mieszkańcem miejscowości Piastów i szukasz firmy, która profesjonalnie wykończy Twoją inwestycję – koniecznie zapoznaj się z ofertą usług świadczonych przez Jackbud! Zapoznaj się również z naszym artykułem, w którym nie brakuje ciekawostek na temat materiałów budowlanych oraz farb elewacyjnych!

Elewacje Piastów

Wybierając tynk do elewacji swojego domu powinniśmy zwrócić uwagę na jego funkcjonalność. Czy sprawdzi się dla terenu, na którym znajduje się nasz dom? Niektóre tynki dekoracyjne, choć mogłyby być nietuzinkową ozdobą, nie sprawdzą się dla inwestycji przy drodze, ponieważ zbierałyby mnóstwo kurzu i – po pewnym czasie – nie wyglądałyby już tak atrakcyjnie. Elewacja jest więc wyborem na wiele lat i warto o tym pamiętać. Jeśli chcemy uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, warto skonsultować się tutaj z fachowcami. Pracownicy Jackbud z przyjemnością pomogą dobrać produkt o odpowiednich właściwościach użytkowych, kolorze oraz fakturze dla przyszłej elewacji.

Farby elewacyjne Piastów

Farby elewacyjne to również ważny element. Podobnie jak w przypadku tynków, ich wybór jest przebogaty. Jaką więc wybrać? Farby akrylowe są najczęściej stosowane, ponieważ tworzą powłokę o wysokiej odporności na szkodliwe warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Są również bardzo wytrzymałe i nie blakną, dzięki czemu są bardzo ekonomicznym i opłacalnym rozwiązaniem. Chętnie wykorzystywanymi farbami zewnętrznymi są także produkty silikonowe, bowiem są odporne na brud i kurz oraz można stosować je na niemal każdej elewacji (doskonale wiążą się z podłożem). Bardzo podobne są farby silikatowe, jednak nie nadają się one do podłoży organicznych – warto je jednak wziąć pod uwagę, są bardzo trwałe! Tutaj również warto skorzystać z pomocy specjalistów od elewacji – dzięki ich poradzie Twój dom bez wątpienia będzie prezentował się zjawiskowo i oryginalnie!

Styropian Piastów

Nie od dziś wiadomo, że najchętniej wykorzystywanym materiałem do ociepleń jest styropian. Swoją popularność zawdzięcza faktowi, że jest doskonałym izolatorem ciepła, braku toksyn w składzie oraz dostępnością. Materiał ten jest także tani, a jego jakość jest niezwykle atrakcyjna – to jeden z tych przypadków, gdzie cena wcale nie musi iść w parze z jakością. Serdecznie zachęcamy tutaj do zapoznania z pełną ofertą usług i hurtowni Jackbud. Posiadamy własną mieszalnię farb i tynków. Zapraszamy!

CZYTAJ INNE AKTUALNOŚCI

Masz pytania? wątpliwości?
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się