Grupa Jack-Bud
arrowWróć

Elewacje i farby elewacyjne styropian – Błonie

17 września 2019

Czy oryginalny wygląd elewacji jest rozwiązaniem praktycznym? Oczywiście, że tak! Wystarczy odpowiednio ją zaprojektować i dobrać materiały do jej wykonania, aby uzyskać nie tylko nietuzinkową prezentację budynku oraz ochronić ściany zewnętrzne budynku przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych i uszkodzeniami mechanicznymi. Współcześnie bardzo często elewacje pełnią rolę swoistej dekoracji i są ozdabiane drewnem, kamieniem oraz innymi elementami. Jeśli mieszkasz w Błoniach i szukasz sprawdzonej firmy, która pomoże ci w dociepleniu, budowie lub remoncie domu – koniecznie skontaktuj się z firmą Jackbud. Zadbamy o oryginalną prezentację Twojego budynku!

Elewacje Błonie

Jak wybrać odpowiedni kolor elewacji? Z tym problemem bez wątpienia mierzy się wiele osób pragnących renowacji wyglądu swojego budynku. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest tutaj dobór barwy tynku i farby do dachu, okien, drzwi wejściowych oraz innych elementów naszego obiektu. Oczywiście, to jedynie sugestia – wszak nasza inwestycja, szczególnie jeśli mówimy o domu, powinna przede wszystkim podobać się nam! Odrobina szaleństwa z kolorystyką, która nas zadowoli, jest jak najbardziej na miejscu. Warto pokusić się nawet o więcej – jak wspominaliśmy wcześniej, obecnie domy ozdabiane są rozmaitymi elementami, np. płytkami imitującymi kamień lub drewno. Za ich pomocą można stworzyć doprawdy nietuzinkowy wygląd domu. Należy pamiętać, że elewacja oraz malowanie ścian zewnętrznych budynku to wieloletnia inwestycja – powinna więc trafiać w nasz gust!

Farby elewacyjne Błonie

Istnieje wiele rodzajów tynków cienkowarstwowych, ale najczęściej stosowane są mineralne, akrylowe, silikonowe, silikatowe oraz silikonowo-silikatowe. Mają one podobne cechy, ale jest też coś, co je łączy – sposób na zapewnienie trwałości! Cóż to takiego? Odpowiedź jest bez wątpienia łatwa do przewidzenia – są to farby elewacyjne. Chronią one elewację przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także uszkodzeniami mechanicznymi. Z tego też względu warto wybrać markę znaną i sprawdzoną, a jeszcze lepiej skonsultować się przy wyborze farby elewacyjnej ze specjalistami. I chyba trzeba chyba wspominać, że wybór tego produktu będzie miał również ogromny wpływ na wygląd naszej inwestycji?

Styropian Błonie

Styropian to bez wątpienia najchętniej stosowany materiał izolacyjny. Nie pozwala on na straty ciepła i tworzy w budynku przyjemny klimat – komfortowy chłód latem i ciepłe wnętrze w chłodnych porach roku. To produkt o doskonałych parametrach termicznych, charakteryzujący się ognioodpornością i nienasiąkliwością. Jest również niezwykle uniwersalny – można zastosować w niemal każdej technologii ociepleniowej. Nie można zapomnieć i o jego niskiej cenie, która przy dużych inwestycjach jest szczególnie atrakcyjna!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług firmy Jackbud. Doskonale znamy się na ocieplaniu budynków, materiałach budowlanych oraz innych pracach im towarzyszącymi. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością pomożemy Państwu w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań!

CZYTAJ INNE AKTUALNOŚCI

Masz pytania? wątpliwości?
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się