Grupa Jack-Bud
arrowWróć

Docieplenia ocieplenia domu budynków Mszczonów

24 września 2019

Odpowiednio ocieplony dom przynosi wiele korzyści, a między innymi znacznie niższe koszty ogrzewania– pod warunkiem, że ocieplenie jest wykonane w profesjonalny sposób. Jak uniknąć zaniechań i wszelkich pomyłek związanych z błędną termomodernizacją? Najlepiej zatrudnij sprawdzonych fachowców Jackbud, którzy bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i rozległej wiedzy z zakresu branży ociepleń, oszczędzą Ci nie tylko zmartwień i problemów, ale również zbędnych dodatkowych kosztów związanych z naprawą lub ponowną pracą od zera.

Ocieplenia budynków Mszczonów

Powoli rozpoczynamy sezon grzewczy. Część już wkroczyła w ten etap, a niektórzy jeszcze czekają na swoją kolej. W samym czasie grzewczym, główną przyczyną największych strat ciepła w domu są niedocieplone (lub źle ocieplone) ściany, dach oraz nieszczelne okna. Na pierwszym miejscu plasuje się dach wraz z 30% ciepła, które właśnie przez niego “ucieka”. Tuż za nim znajdują się nieodpowiednio ocieplone ściany z 25% utraty ciepła. Kolejne są okna i drzwi, a następnie piwnice wraz z fundamentami. Po wielu latach wciąż nie ulega wątpliwościom fakt, iż najskuteczniejszym sposobem utrzymania ciepła wewnątrz domu, a zarazem obniżenia kosztów ogrzewania, jest porządne wykonanie termomodernizacji. Mieszkańcy Mszczonowa i okolic mają ten komfort, że na ich terenie działa niezawodna ekipa firmy Jackbud, która bez najmniejszego problemu zajmie się tego typu pracami i nie tylko.

Docieplenia budynków Mszczonów

Zgłębimy jednak czym tak naprawdę jest ocieplanie i z jakich etapów się składa. Otóż każdy z etapów polega na pokryciu kolejnych warstw nachodzących na ścianę nośną. Na początku warto zapoznać się z projektem budowlanym i materiałami przewidzianymi do pracy. W przypadku firmy Jackbud te materiały są sprawdzone, ponieważ część z nich wykonujemy samodzielnie (posiadamy własną mieszalnię farb elewacyjnych), reszta materiałów cechuje się wysokimi parametrami izolacyjnymi oraz akustycznymi- jesteśmy ich pewni chociażby ze względu na dobrą znajomość ich działania i możliwości dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w branży. Do ocieplania budynków (domów jednorodzinnych, hal przemysłowych oraz innych budynków użytkowych) stosujemy m.in. popularne styropian i wełnę mineralną, zależnie od preferencji inwestora. Jednak zawsze jedna rzecz jest niezmienna- nasza niezawodność. Wszystkie prace dociepleniowe kończymy w wyznaczonym terminie, starając się jak najlepiej spełnić indywidualne oczekiwania klienta. W skrócie- możesz nam w pełni zaufać!

Ocieplenia domu Mszczonów

Na trwałe i efektywne ocieplenie składa się wiele czynników, a między innymi: przygotowanie podłoża pod izolację, odpowiednie mocowanie izolacji do warstwy nośnej, upewnienie się o wszelkich zabezpieczeniach i uszczelnieniach, aż po ostateczną kontrolę prac montażowych. To wszystko (i wiele innych elementów) składa się na efektywność całej konstrukcji, która ostatecznie punktuje w poczuciu komfortu, dźwiękoszczelności, możliwości kontroli zatrzymanego ciepła, ale przede wszystkim bezpieczeństwie przed wieloma czynnikami zewnętrznymi. Ponadto, stawiając przykładowo na ocieplanie styropianem, mamy pewność, że materiał będzie lekki oraz tani, ale zarazem efektowny, a więc spełniający wszystkie podstawowe kryteria. Jeśli więc szukasz sprawdzonej ekipy remontowo-budowlanej, która w profesjonalny i niedrogi sposób za pomocą materiałów najwyższej jakości ociepli Twój dom, dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami, a ustalimy wszelkie szczegóły.

CZYTAJ INNE AKTUALNOŚCI

Masz pytania? wątpliwości?
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się