Grupa Jack-Bud
arrowWróć

Elewacje i farby elewacyjne styropian Żyrardów

11 czerwca 2019

Elewacja budynku ma znaczenie nie tylko w aspekcie wizualnym, ale także technicznym i użytkowym. Dobór odpowiedniego materiału izolacyjnego oraz produktu do wykończenia elewacji pociąga za sobą konsekwencje w szerokim zakresie – wyglądu budynku oraz jego użyteczności. Dlatego inwestycję w elewację budynku należy potraktować tak samo poważnie, jak i inwestycję w pozostałe jego części: konstrukcję, instalacje czy wykończenie.

Elewacje Żyrardów

Elewacja nazywana jest także licem budynku. Jest to najbardziej zewnętrzna jego część – ściana wraz ze wszystkimi elementami, począwszy od warstw izolacyjnych, poprzez okna, drzwi, progi, aż po wykończenie. Aby ocieplić elewacje, a tym samym zagwarantować budynkowi lepszą izolację termiczną, a jego użytkownikom lepsze warunki cieplne, można użyć różnorodnych materiałów. Jednym z najpopularniejszych jest styropian – rozwiązanie trwałe, tanie i skuteczne. Do innych często stosowanych rozwiązań należą wełna mineralna oraz pianka poliuretanowa. Każdy z tych surowców ma swoje własne cechy, na podstawie których właściciele budynków decydują się na wybór jednego z nich. Poza wyborem materiałów elewacyjnych istotną rolę odgrywa także zlecenie usługi rzetelnej firmie. Fachowo wykonana elewacja będzie się nie tylko dobrze prezentowała przez lata, ale także odpowiednio chroniła budynek np. przed nadmierną utratą ciepła czy mechanicznymi uszkodzeniami.

Farby elewacyjne Żyrardów

Jeśli natomiast chodzi o wykończenie elewacji, jednym z najpopularniejszych produktów wykorzystywanych w branży są farby elewacyjne. Oczywiście istnieją także inne rozwiązania: kamień naturalny, cegła, drewno, szkło, tynk, płytki, tworzywo sztuczne czy panele elewacyjne. Jednak bez wątpienia to właśnie farby są rozwiązaniem najbardziej uniwersalnym, a jednocześnie korzystnym pod względem finansowym i użytkowym. Sprawdzają się zarówno na domach (budynkach mieszkalnych), jak i na budynkach komercyjnych, użytkowych, gospodarczych. Naturalnie konieczne jest dobranie odpowiedniego rodzaju farby do charakteru budynku, jednak wybór na rynku jest tak szeroki, że nie ma z tym najmniejszego problemu. Przekonali się o tym między innymi mieszkańcy Żyrardowa, którzy mieli okazję skorzystać z zasobów naszego sklepu.

Styropian Żyrardów

Nasza firma dostarcza na rynek różnorodne materiały budowlane, dociepleniowe i wykończeniowe, w tym między innymi wspomniany wcześniej styropian czy farby elewacyjne. W gamie naszych produktów można znaleźć te najbardziej popularne, jednak sprostamy także bardziej sprecyzowanym wymaganiom. Zwracają się do nas klienci z całego województwa mazowieckiego, w tym także z Żyrardowa, który zlokalizowany jest o zaledwie kilkadziesiąt minut drogi od naszej hurtowni. Realizujemy także zamówienia na odległość, więc tak naprawdę każdy może zaopatrzyć się w niezbędne materiały w naszym sklepie.

Zapraszamy serdecznie do zakupów oraz do zapoznania się z naszą ofertą usługową. Liczymy na udaną współpracę!

CZYTAJ INNE AKTUALNOŚCI

Masz pytania? wątpliwości?
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się