Grupa Jack-Bud
arrowWróć

Elewacje i farby elewacyjne styropian Brwinów

24 czerwca 2019

Dom musi nie tylko dobrze się prezentować z zewnątrz, ale także być właściwie zabezpieczony pod względem termicznym i akustycznym. W tym celu konieczna jest inwestycja w dobrej jakości materiały elewacyjne. Zapoznaj się z naszą ofertą w tym zakresie i skorzystaj z produktów i usług, które cieszą się doskonałą opinią w Brwinowie oraz poza nim.

Elewacje Brwinów

Jakie są cechy dobrze wykonanych elewacji? Jest ich przynajmniej kilka, a najważniejsze z nich to:

  • Odpowiednia termoizolacja – to bardzo istotne, aby przez ściany budynek nie tracił zbyt dużych ilości ciepła. Nie jest to korzystne ani pod względem finansowym, ani ekologicznym. Dlatego wykonując elewację w budynku warto postawić na najlepsze materiały ociepleniowe, które zapewnią domownikom pełen komfort i obniżą koszty ogrzewania budynku w okresie jesienno-zimowym.

  • Właściwa izolacja akustyczna – nie chcemy przecież, aby do budynku dobiegały z zewnątrz wszystkie hałasy. Odizolowanie dźwięków jest zadaniem zarówno materiałów izolacyjnych, jak i okien oraz drzwi, które także trzeba dobierać pod kątem parametrów izolacyjności akustycznej.

  • Trwałość i odporność na zniszczenia – aby nie trzeba było co chwilę usuwać pęknięć i odprysków, kłaść nowych warstw farby co kilka miesięcy lub po każdej wichurze czy burzy łatać uszczerbków w elewacji, należy postawić na najlepszej jakości materiały oraz zatrudnić prawdziwych fachowców, którzy solidnie wykonają zadanie.

  • Estetyczny wygląd – elewacja budynku to jego wizytówka. Sposób jej wykończenia trzeba dobrać do stylistyki budynku oraz otoczenia, ale przede wszystkim do własnych preferencji i gustu.

Farby elewacyjne Brwinów

Jednym z najczęściej wybieranym rozwiązań w zakresie wykończenia elewacji są farby elewacyjne. Brwinów to tylko jedna z miejscowości, której mieszkańcy decydują się często na ten produkt. Przykłady jego użycia można znaleźć wszędzie wokół. Farby elewacyjne to rozwiązania korzystne z wielu względów: prezentują się estetycznie, oferują szeroki zakres wyboru kolorystyki, chronią ściany budynku przed zniszczeniami i trwale utrzymują się na powierzchni bez względu na działanie warunków atmosferycznych, są stosunkowo niedrogie i łatwe w aplikacji, a także są uniwersalne, ponieważ sprawdzą się zarówno na domach mieszkalnych, jak i innych rodzajach budynków (gospodarczych, komercyjnych, instytucjonalnych itd.).

Styropian Brwinów

Poza sposobem wykończenia elewacji trzeba też dobrać odpowiedni materiał izolacyjny, który zapewni najlepsze parametry cieplne w domu. Idealnie, gdyby przy okazji inwestycja w niego nie obciążała za bardzo kieszeni. Oba te warunki spełnia styropian, jeden z najchętniej wybieranych w ostatnim czasie materiałów dociepleniowych. Można go zastosować zarówno w nowo powstających budynkach, jak i w starszych domach, w których wykonuje się docieplenie elewacji.

Więcej uwag i porad w zakresie elewacji i produktów dostępnych w okolicach Brwinowa można uzyskać kontaktując się z naszą firmą. Służymy poradą i pomocą – zapraszamy do współpracy!

CZYTAJ INNE AKTUALNOŚCI

Masz pytania? wątpliwości?
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się