Grupa Jack-Bud
arrowWróć

Docieplenia ocieplenia domu budynków Żyrardów

6 czerwca 2019

Latem wygrzewamy się w słońcu i korzystamy z wysokich temperatur. Bardzo łatwo jest nam zapomnieć o tym, jak chłodno i nieprzyjemnie może być jesienią i zimą, nawet we wnętrzu własnego domu, który teoretycznie powinien chronić nas przed zimnem. Niestety, słabo ocieplone budynki nie są w stanie zapewnić komfortu termicznego mieszkańcom. Dlatego już wcześniej warto zadbać o to, aby zimowe miesiące nie były tak uciążliwe jak dotychczas. Wszystkich mieszkańców Żyrardowa niezadowolonych z ocieplenia swoich budynków zachęcamy do tego, aby dokonali inwestycji, która pomoże odmienić ich oblicze.

Ocieplenia budynków Żyrardów

Dlaczego warto inwestować w ocieplenia budynków? Żyrardów to tylko jedno z miast, którego mieszkańcy szukają odpowiedzi na to pytanie. A tymczasem jest ona oczywista: budynek właściwie zabezpieczony przed nadmierną utratą ciepła daje bardziej komfortowe warunki mieszkaniowe i użytkowe, ale także jest znacznie tańszy w utrzymaniu, bo koszty ogrzewania maleją. W połączeniu z innymi inwestycjami – np. wymianą systemu grzewczego, instalacją nowych drzwi i okien, uszczelnieniem dachu – ocieplenie domu może dać fantastyczne efekty i na zawsze odmienić panujące w nim warunki cieplne oraz znacząco zmniejszyć koszty eksploatacyjne. To argumenty, które powinny przekonać wszystkich wahających się właścicieli budynków.

Docieplenia budynków Żyrardów

Każdy, kto decyduje się na docieplenia budynków, powinien potraktować tę decyzję poważnie i wszystko sobie dokładnie przemyśleć, aby uniknąć popełnienia błędów i faktycznie osiągnąć pożądany efekt. W pierwszej kolejności warto wykonać audyt energetyczny budynku, aby dowiedzieć się, przez które jego części ucieka najwięcej ciepła – przez ściany, dach, a może nieszczelne drzwi i okna? Na tej podstawie podejmuje się decyzję o zakresie wykonywanych prac oraz o tym, które z nich są priorytetowe, a które można ewentualnie (np. ze względu na kwestie finansowe) odłożyć na późniejszy termin.

Docieplenie budynku w postaci położenia dodatkowej warstwy izolacyjnej to jedna z podstawowych czynności, które należy wykonać, aby poprawić warunki termiczne. Niekiedy ten krok wystarczy już do tego, aby osiągnąć zadowalające efekty. W innych przypadkach konieczne jest także dodatkowe uszczelnienie dachu lub wymiana starych, nieszczelnych drzwi i okien. Niemniej jednak, w starym budownictwie zwykle to właśnie ściany są źródłem problemu, ponieważ mury są „zimne”, zbudowane z materiałów o niskich parametrach termoizolacyjnych. Przez to w takich domach jest wyjątkowo chłodno nawet latem. W nowszym budownictwie zwykle problem utrzymania ciepła jest znacznie mniejszy, choć niekiedy i tam potrzebne jest położenie dodatkowych warstw styropianu lub wełny mineralnej.

Ocieplenia domu Żyrardów

Kto w okolicy podejmie się ocieplenia domu? Żyrardów to miejscowość, która pod tym względem nie jest problematyczna, ponieważ w okolicy działają usługodawcy oraz dostawcy najlepszych materiałów ociepleniowych. Usługi firmy Jack Bud obejmują wykonywanie ociepleń domów mieszkalnych, użytkowych i komercyjnych, a także dostarczanie materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz ociepleniowych. To lokalna firma, która wypracowała sobie doskonałą opinię latami ciężkiej, uczciwej i efektywnej pracy. Mamy nadzieję, że kolejni klienci już wkrótce dostrzegą nasze zaangażowanie i profesjonalizm. Zapraszamy serdecznie do współpracy i życzymy udanych decyzji dotyczących inwestycji we własny dom oraz komfort jego mieszkańców.

CZYTAJ INNE AKTUALNOŚCI

Masz pytania? wątpliwości?
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się